literatura, historie, politika

Mílo, ty jsi nebetyčnej vůl, pošahanej liberále

Můj článek z roku 2008 Pro blbečky s Che Guevarou na tričku stále rezonuje internetem (původně publikován na dvojblogu MilaMira.cz, nyní přenesen na tyto mé nové stránky). Protože když si chcete si koupit tričko s Che Guevarou a zadáte do Googlu patřičná klíčová slova, dozvíte se ode mne, že jste blbeček… Na svých nynějších stránkách nemám ke článkům komentáře, ale na MilaMira.cz stále chodí nové a nové, i po pěti letech od publikování článku, který si přečetlo přes pět tisíc lidí. Dovolte, abych se podělil o ty poslední z nich. Abyste věděli, kdo taky půjde k volbám…

 

Mílo, ty jsi nebetyčnšj vůl, pošahanej liberále.

 

Mílo, jseš uplnej dement. To co nosíjou na triku určitý lidi to je jejich věc a tak nevím proč se jim sereš do života. Ja mám doma plno trik a nášivek kde je vyobrazenej Guevara. Takže nás nech napokoji a přestan nás urážet těma svejva nadávkama.

 

Je to zle!!
Za dneskajšiu podobizen Kuby môže iba Imperializmus USA..
Toť tam je dobrá strategická poloha,vzácne obylniny atď..
Prečo asi Fidel začal revoluciu?! Preto lebo Americka pchala svoj buržoázny nos do každého ne-komunistického štátu!
US drží nad Kubou ekonomicko-hospodárkske-politické Embargo! Len preto že tam chcel Sovietsky sväz postaviť rampy na odpalovanie rakiet! ( Amerika odjakživa provokovala )…. Kukni sa na US teraz. Opäť všade pchá svoj e kapitalistické prsty! Afganistan, Syria atď.. Do roku 2001 bol v týchto ( už teraz ) vojnových krajinách pokoj a mier! Len US opäť vidí dobré strategiccké miesta a ložiská ropy…!!! A 70% ludí ktorý nosia na tričku Che-guevaru, sú sprostý imbecili ktorí nevedia kto to bol! ( Che robil len to čo musel! Robíte zneho vraha.. C.I.A & US Armáda denne zabije 10000 nevynných ludí.. ( Si myslíš že by do TV dali: Americký vojaci práve vyvraždili celú Afganistanskú dedinu, žiadneho teroristu nenašli… ) Che zabijal len dezertérov a zbabelcov !

P.S: Nie som komunista ( prežil som si svoje )

O mně


Budějčák, co má rád historii, literaturu a filmy, který čas od času i sám něco napíše a jemuž není lhostejné veřejné dění. více...

Z médií

Můžu s nimi třeba nesouhlasit, vztekat se nad nimi, nebo naopak spokojeně pokyvovat hlavou. Tohle jsou každopádně hodně dobré články, které mne zaujaly a které byste si mohli (nebo možná měli) přečíst taky.