literatura, historie, politika

Mám ma1ý p3r0 (kdyby jen to)

Upřímně vám vypovím svůj trudnej příběh. Mám ho malýho, to je asi nejhorší. Proto občas šmíruju kámoše s jejich pořádnejma mackama. A hledám cesty, jak toho svýho moulu prodloužit. Prej to jde až o 55 %!

Taky bych chtěl, aby vydržel stát od rána do večera. Nebo aspoň pět minut. Naposledy mě zaujala nabídka kanadskýho zdravotnictví. Ke každýmu nákupu čehokoli, pokud jeho cena přesáhne 300 babek, přihodí 12 pilulek Viagry.

Je to důležitý. Uspokojit jí je důležitý. To ví každej chlap. A s malym trapákem to nejde. Proto stojí muj erotickej život za starou Belu. Teda potom, co mi žena utekla, i erotickej život se starou Belou stojí za nic. Už mě ani nevzrušuje. Natož, abych měl chuť jí to udělat 5× za noc, což je asi normální.

Ale sem tam, dneska to jde snadno, žejo, vlastně každej den mrknu na nějaký kočandy tam na netu. Samy se nabízej. Přijde mi třeba i email, kterej mě zavede na péčko s Kidmanovou. Že to tý krávě za to stojí, když má takovejch grantů z normálních filmů.

Muj sen (nevyplněnej, jak jinak) jsou kvalitní Rolexky. Prej se daj sehnat za 2000 Kč, neslyšeli jste o tom?

Chybí mi univerzitní titul, snad se prej dá nějakej pořídit… ne bez práce, ale založenej na životních zkušenostech. Zajímavej obor.

Vůbec mě nejvíc štve, jak je život drahej. Myslim slušnej život. Ale – ohó – přišla mi zpráva, že jsem vyhrál holandskou státní loterii. Je mi to trochu divný, nikdy jsem tam nebyl, ale je fakt, že podle horoskopu mám mít na todle dobrej tejden. Takže vážení, až mi vyplatí těch 900 000 Euro, je ze mě milionář!

(Aspoň zamáznu ten dluh spořitelně, jsem minus 20 000, prej jsem zadal údaje někde, kde jsem neměl. A okradli mě. No nemám páru, jak se to mohlo stát. Ale koho to zajímá, eura už se vezou.)

Ne, spam není jen otravnej. Je vlastně dost urážlivej. Copak jsem takovej blbec ???

 

autor Miroslav Kalous

 

původně vyšlo na dvojblogu MílaMíra.cz

bg_header

O mně


Budějčák, co má rád historii, literaturu a filmy, který čas od času i sám něco napíše a jemuž není lhostejné veřejné dění. více...

Z médií

Můžu s nimi třeba nesouhlasit, vztekat se nad nimi, nebo naopak spokojeně pokyvovat hlavou. Tohle jsou každopádně hodně dobré články, které mne zaujaly a které byste si mohli (nebo možná měli) přečíst taky.