literatura, historie, politika

Lhář a podrazák Zimola nemá v politice co pohledávat

Vždycky jsem se divil, kde se bere popularita Jiřího Zimoly, ale voliči sociální demokracie holt asi snáze skočí na úsměv z billboardu. Tak snad jim to už také dochází.

Člověk, který s Kubou nejspíš někam zašantročil 400 milionů od ČEZ, člověk, který o svojí bývalé ženě do novin řekne, že to byla dobrá manželka, ale pro někoho jiného, a ta nová, že je výzva, člověk, který pozve do krajské vlády normalizační komunisty a estébáky, uráží studenty, kteří proti tomu protestují, a opakovaně lže o politických protivnících a teď se ještě takhle vyznamená, nemá co pohledávat ve sněmovně, ve funkci hejtmana a v politice vůbec.

Jeho zapírání je úplně trapné – že něco peče se Zemanem, je jasné už od léta, jinak by mu sem prezident neposílal svoje vládní patolízaly pomáhat s volební kampaní.

Jak lze Zimolovi věřit, že je loajální k jižním Čechám, k občanům, když je konečně zcela zřetelně vidět, že loajální je jenom ke svojí kariéře?

O mně


Budějčák, co má rád historii, literaturu a filmy, který čas od času i sám něco napíše a jemuž není lhostejné veřejné dění. více...

Z médií

Můžu s nimi třeba nesouhlasit, vztekat se nad nimi, nebo naopak spokojeně pokyvovat hlavou. Tohle jsou každopádně hodně dobré články, které mne zaujaly a které byste si mohli (nebo možná měli) přečíst taky.